رسامه مجله فناوری و رسانه

معرفی فارکرای 5

بازی Far Cry 5 را می شناسید

سری بازی Far Cry از محبوب ترین بازی های شرکت یوبی سافت (Ubisoft) است که به تازگی نسخه جدیدی از آن درحال انتشار است . Far Cry 5 در تاریخ 9 اسفند ماه 1396 به بازار می رسد و اگر روی قول شرکت یوبی سافت حساب کنیم ، این بازی یکی از پر فروش ترین ها خواهد بود . اکنون بازی FarCry 5 را می شناسید ؟

 

معرفی کلی سری Far Cry

سری بازی بسیار جذاب و پر طرفدار فارکرای (Far Cry) از سال 2004 تا کنون میان کاربران محبوب بوده است . اما اوج محبوبیت این بازی همزمان با انتشار نسخه 3 در سال 2012 بود . فارکرای در اصل یک بازی ماجراجویی است ، که در طول بازی شما با جمع کردن گیاهان ، چوب ها ، و … می توانید وسایل مورد نیاز زندگی خود را بسازید !

 

داستان بازی Far Cry 5

فارکرای 5 نیز همانند نسخه های قبلی است با این تفاوت که علاوه بر افزایش گرافیک بازی ، شما شاهد امکانات جدیدی هستید . از اصلی ترین ها می توانیم به ایجاد کاراکتر توسط کاربر اشاره کنیم . در این قسمت شما در نقش یک افسر محافظ باید به مردم یک دهکده کمک کنید تا دشمنان خود را شکست دهند و دهکده را آزاد کنند .

 

بازی farcry 5 را می شناسید 5

کنسول مناسب

طبق گفته شرکت یوبی سافت فارکرای 5 برای کنسول های XBox و PS4 و همچنین PC ساخته می شود . پس همه می توانید از این بازی لذت ببرید .

 

مشاهده تریلر فارکرای 5

تریلر بزودی اضافه خواهد شد .

 

 

 

بازی FarCry 5 را می شناسید ؟

از اینکه با رسامه همراه بودید از شما تشکر می کنیم .