رسامه مجله فناوری و رسانه

تکست نو

تکست نو پاسخ نمی دهد

همانطور که همه می دانیم وب سایت تکست نو از مشهور ترین سایت هایی است که شماره مجازی آمریکا ارائه می دهد . اما این چند هفته اخیر مشکلی در وب سایت بوجود آمده است که تقریبا همه کاربران را از خود ناراضی نگاه داشته است . اگر شما هم از وب سایت تکست نو استفاده می کنید ، حتما با این مشکل مواجه شده اید .

 

تکست نو پاسخ نمی دهد

این مشکل که هنوز هم متاسفانه حل نشده ، این است که موقع ثبت نام در وب سایت تکست نو (TextNow) با یک پیغام خطا مواجه می شوید . به این عنوان خطای ناشناخته ، متن خطا در زیر آمده است .

 

خطای ناشناخته :

متاسفانه در حال حاضر امکان استفاده از سرویس های سایت برای شما فراهم نیست (درخواست شما مورد قبول واقع نشد ) لطفا لحظاتی دیگر مجددا تلاش کنید .

 

متن بالا ترجمه تنها یکی از خطاهایی بود . که در هنگام ثبت نام مشاهده می شود .

 

راه حل چیست ؟

حال که ما این مشکل را می دانیم ، بهتر است آن را برطرف کنیم . خوشبختانه همیشه برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد . در این قسمت شما باید با استفاده از نرم افزار اندرویدی تکست نو شماره مجازی خود را بسازید . هرچند آن هم مشکلات فراوانی دارد (که اشاره نمی کنیم) . اما اگر به نرم افزار اندرویدی دسترسی ندارید و فقط از وب سایت استفاده می کنید . این را بدانید که با استفاده از مرورگر هایی همچون TOR می توانید این مشکل را به کلی رفع کرد .

اگر باز هم مشکل شما رفع نشد ، در مدت زمان های متفاوت امتحان کنید . یا از قرار دادن اسم های فارسی یا نامشخص مانند عبارت (sdfgvd) جدا خودداری کنید .

 

تشکر از وقتی که برای رسامه قرار دادید .